Rüya Gibi Evler

Rüya gibi evler, Tarek El Moussa ve Christina Anstead'in ev sahipliğinde HGTV'de yayınlanan bir televizyon dizisidir. Türkiyede ise TLC kanalında yayınlanmaktadır. Program, Hayal gibi evler serisindeki orijinal şov ve prömiyeri 1 Ağustos 2019'da gerçekleşen sekizinci sezon için yenilendi.

Tarek El Moussa ve Christina Anstead emlak sektöründe çalışırken tanıştılar. Çift 2009 yılında evlendi ve Taylor Reese adında bir kız ve Brayden James adında bir erkek olmak üzere iki çocuğu var. Ekim 2008 borsa çöküşünden sonra konut piyasası düştüklerinde, ayda 6.000 dolarlık bir evde yaşamaktan aylık 700 dolarlık bir daireye geçtiler ve evlerini tad,lta yapma ve odalarına odaklanmalarına ilham verdiler.

2013 senesinde, kayıtlı bir hemşire ve izleyici Ryan Reade, Flip veya Flop maratonu sırasında Tarek'un boynunda bir yumru gördükten sonra ağla temasa geçti. Reade'nin üreticilerle temasa geçmesinin ardından Tarek'a testis kanseri ve tiroid kanseri teşhisi konuldu. El Moussas, Reade'ye HGTV.com'da görülebilecek bir videoda teşekkür etti.

Mayıs 2016'da çift, Güney Kaliforniya'daki evlerinde meydana gelen bir olaydan sonra ayrıldı. Yorba Linda'nın CA polis raporuna göre Christina, Tarek'ın intihar olduğuna inanarak evlerinden bir silahla kaçmasından sonra polisi aradı. Tarek polis tarafından bulundu ve hiçbir zaman intihar olmadığını ve kendisini vahşi hayvanlardan korumak için silah alarak yürüyüşe çıktığını iddia etti. Ocak 2017'de Tarek resmi olarak Christina'dan boşanma davası açtı.

Bu yazı 28 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar