Muhteşem Taş Evler

Muhteşem taş evler, Jeff Devlin 20 yılı aşkın yapı tecrübesine sahip lisanslı bir müteahhittir. Jeff her zaman bir şeyler tasarlama, yaratma ve inşa etme tutkusu olduğunu söyledi.

Jeff ve Stone House Revival'daki restorasyon uzmanlarından oluşan ekip, ülkenin eski bütünlüğünü koruyan Pennsylvania evlerini modern yaşam alanlarına dönüştürürken, evin tarihi bütünlüğünü de koruyor. 19 Mayıs 1973 doğumlu Jeff Devlin şu anda Downingtown, PA'da yaşıyor. Marangozluk tutkusu, tarihi bir ev tadilatında çırak olarak başladı ve sonunda işçiliği için derin bir takdir geliştirdi ve sonunda onu şimdi bulunduğu yere götürdü.

Kariyerine HGTV'nin Spice Up My Kitchen'ın yerleşik marangozu olarak ilk konseriyle başladı. Jeff, mutfak, banyo ve bodrum katları da dahil olmak üzere evin her alanını yeniledi.

Benim televizyonumdan nefret ediyorum, İyi, Daha İyi, En İyi…, Spice Up My Kitchen, Ellen’in Tasarım Yarışması, En Utanç verici Odaları ve daha pek çok şovda marangoz olarak başarılı bir televizyon kariyeri var. Jeff'in mimarlık sevgisi, işçiliğinde mükemmellik ve mesleğinde başarı elde etmesine yol açtı.

Jeff için her zaman marangozluk değildi. Mevcut mesleğine girmeden önce televizyonda kameraman olarak çalıştı.

Bir arkadaşının arkadaşı Jeff'in kar sporlarına girdiğini duyduğunda, onu bir kayak yarışmasını filme almak için asistan olarak işe almak için zaman almadı.

O zamandan beri kamera çalışmasını öğrendi ve hatta dağ bisikleti, drag yarışı, konserler ve Save My Bath gibi bazı ev yenileme programları gibi çeşitli sporları da yaptı.

Bu yazı 28 ARALıK 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar